صفحه اصلی / پرداخت در محل
[vc_FullWideSlider]

همگی کاربران (city top) می‌توانند در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت در سایت (city top) هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در پنل حساب کاربری من در قسمت سفارش ها به فاکتور مربوطه دسترسی داشته باشند که یک نسخه از آن نیز به ایمیل خریدار ارسال خوهد شد . 

پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود . توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا ، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد . لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود .

چگونگی پرداخت اینترنتی :

کاربران محترم سایت (city top) می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند . هم اکنون ، با کارت بانک‏‌های ملی ، صادرات ، پارسیان ، سامان ، اقتصاد نوین ، پاسارگاد ، ملت ، کشاورزی ، توسعه صادرات ، صنعت و معدن ، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد . هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت ، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید .

الف شماره ۱۶ رقمی کارت :

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها ، بر روی کارت درج شده است .

ب رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم :

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید . رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) ، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید ، تفاوت دارد . برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند ، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل ، رمز خرید اینترنتی ندارند ، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی ، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید . سپس ، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی ، رمز خود را انتخاب کنید .

پ کد : CVV۲

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت ، صادرات ، پاسارگاد ، سامان ، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است .

ت تاریخ انقضا :

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است . اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد ، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید .

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش ، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند . با وجود این ، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند ، (city top) ‏این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها ، اصفهان باشد ، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش ، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند . لازم به ذکر است ، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از یک ملیون تومان است ، لازم است پیش از ارسال ، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند .

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل :

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش (city top) ‏دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند ، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل ، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید .

پرداخت نقدی در محل تحویل :

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند ، ‏(city top) امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است .

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند . جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد . با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت (city top) به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و (city top) پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید .

شماره حساب (city top) :

شماره حساب :                   ۴۰۲۴۹۲۱۵۳۲ بانک ملت به نام نادر فیروزه

شماره کارت :                      ۲۵۰۲-۲۳۲۷-۳۳۷۹-۶۱۰۴   بانک ملت به نام نادر فیروزه

نکات :

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی انجام شده باشد ، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا ، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد .

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش ، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند .

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از یک ملیون تومان است ، لازم است پیش از ارسال ، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند .

دسته بندی محصولات

#

سبد خرید شما

پر امتیازترین محصولات

آخرین نقد و بررسی ها

آمار بازدید از سایت

  • ۰
  • ۵
  • ۸
  • ۱۲,۲۱۷