صفحه اصلی / تضمین بهترین قیمت
[vc_FullWideSlider]

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در (city top) با گارانتی اصل ، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است . اگر پس از خرید از (city top) ، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد ، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید ، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید . لازم به ذکر است ، از آنجا که کالاهای گروه فرش اثر هنری محسوب می‌شوند و منحصر به فرد  هستند ، مشمول این طرح نمی‌شوند .

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد :

مدل یکسان : محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی ، رنگ ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند .

 کالای اصل : از آنجایی که همه کالاهای موجود در (city top) اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد .

 اصل و یکسان : کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند ، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد .

رسمی بودن فاکتورها :  فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه  باید رسمی و دارای کد اقتصادی  و ۹% مالیات بر ارزش افزوده باشد .

لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه : (city top) همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد . بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند ، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند .

یکسانی شرایط :  برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند ، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود .

فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز : مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد .

کالا برای فروش موجود باشد :  کالا باید در زمان ارائه درخواست به (city top) ، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد .

از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است ، اگر در قیمت (city top)  به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا  استفاده از ووچر  تخفیف اعمال شده باشد ، ملاک مقایسه ، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند .

با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه ، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده ، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد ، ملاک مقایسه قیمت (city top) ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود .

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود ، به آدرس ایمیل info@citytop.ir ارسال کنید :

پیش‌فاکتور فروشگاه : پیش فاکتور باید شامل نام فروشگاه ،  اطلاعات تماس ، آدرس و مهر فروشگاه ، نام خریدار ، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور ، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد . (به صورت عکس یا فایل اسکن شده) .

کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد .

صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد .

در فروشگاه‌های اینترنتی ، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه , به آدرس ایمیل ذکر شده  ارسال شود . بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت , لینک داده شود ، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود .

 

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش ، ارسال شود . بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌شود .

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر ، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم .

سوال دارید؟

با شماره تلفن  ۳۲۶۴۷۵۱۳-۰۳۱  تماس بگیرید .

قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح ، حق عدم پذیرش آن درخواست برای (city top) محفوظ است . (city top) می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند .

دسته بندی محصولات

#

سبد خرید شما

پر امتیازترین محصولات

آخرین نقد و بررسی ها

آمار بازدید از سایت

  • ۰
  • ۷
  • ۸
  • ۱۲,۲۱۹