[vc_FullWideSlider]
 فقط کالای اصلی

 فروشگاه اینترنتی بالا شهر (city top) اصالت همۀ  کالاهایش  را  تضمین  و همۀ  آن‌ها  را با گارانتی  اصلی  و  معتبر عرضه  می‌کند . از آنجا که  (city top) برای  تامین  کالاهای ارائه شده در وب سایت ،  تنها  با  شرکت‌های  معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند ، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که  هیچگونه  دخل  و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است ، را از (city top) خریداری می‌کنند .
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود . ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند . برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند .

 

فقط گارانتی اصلی

 شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند ، بنابراین گارانتی ‌اینگونه شرکت‌ها ، گارانتی ‌معتبر محسوب می‌شود . به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است ، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند . تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ( city top )  توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم ، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند .

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت ، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند ، بررسی مسئله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوطه است و city top هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت .

بنابراین کلیه کالاهایی که در city top عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت  city top به فروش نمی‌رسد . از این رو است که city top اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند .

#

دسته بندی محصولات

#

سبد خرید شما

پر امتیازترین محصولات

آخرین نقد و بررسی ها

آمار بازدید از سایت

  • ۰
  • ۷
  • ۲۲
  • ۴,۷۷۶