صفحه اصلی / تحویل اکسپرس
[vc_FullWideSlider]
تحویل اکسپرس کالا چیست و مراحل آن چگونه است ؟

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاینِ مشتریان محترم در وب سایت ، ابتدا سفارش مشتری در مرحله پردازش نرم افزاری و تلفنی قرار خواهد گرفت و پس از تائید نهائی پردازش توسط کارشناسان فروش ، سفارش در نوبت ارسال قرار خواهد گرفت , بعد از اینکه نوبت سفارش مربوطه رسید , کالا از انبار به قسمت ارسال فروشگاه تحویل داده خواهد شد و پس از آن مرسوله مورد نظر مشتری از طریق ( پیک برای اصفهان و پست پیشتاز یا تیپاکس برای حومه و خارج از اصفهان ) ارسال و تحویل مشتری داده خواهد شد .

نکات :

مدت زمان تحویل کالا به مشتری در اصفهان به علت قرار گرفتن در نوبت و انجام امور اداری حداکثر چهار روز کاری از زمان تائید پردازش نرم افزاری و تلفنی سفارشات خواهد بود .

مدت زمان تحویل کالا به مشتری در خارج از اصفهان ( حومه و شهرستانها ) به علت قرار گرفتن در نوبت و انجام امور اداری حداکثر هفت روز کاری از زمان تائید پردازش نرم افزاری و تلفنی سفارشات خواهد بود .

مشتریانی که قبل از ساعت ۱۱ صبح نسبت به خرید آنلاین (  ثبت سفارش و پرداخت اینترنتی ) اقدام نمایند در اولویت ویژه خواهند بود .

روش‌های ارسال کالا

۱) ارسال توسط مامورین حمل کالای (city top) برای موارد داخل شهر اصفهان .

۲) ارسال توسط اداره پست و پرداخت هزینه حمل به مامورین پست .

۳ ) ارسال توسط شرکت های حمل و نقل درون و برون شهری .

نکته :

در هر سه مدل ارسال کالا , قبل از ارسال توسط (city top) با مشتری هماهنگ میشود و قبل از تحویل کالا نیز  , میبایستی کارت شناسایی حمل کننده کالا توسط مشتری حتما چک شود تا از هرگونه سوءاستفاده های احتمالی جلوگیری شود  .

خریداران محترم میبایستی بعد از پرداخت هزینه حمل به مامورین شرکت حمل کننده , رسید وجه پرداختی بابت حمل کالا را دریافت نمایند و دریافت هر وجه دیگری توسط حمل کننده کالا به غیر از هزینه حمل , غیر قانونی بوده و میبایستی سریعا مراتب به (city top) گزارش شود .

مدت زمان ارسال کالا

در روزهای عادی ، سفارش ‌جهت قرار گرفتن در نوبت , آماده سازی و انجام مراحل اداری بعد از گذشت حداکثر ۲ روز تحویل اداره پست و یا باربری خواهد شد . در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه ، برحسب روش و محل دریافت سفارش ، زمان ارسال متفاوت است و از ۲ تا ۵ روز متغیر خواهد بود .

شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم :

لوازم خانگی سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ زیر ، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد . یخچال معمولی , یخچال ساید‌بای‌ساید , یخچال ایستکول , ماشین لباس‌شویی , ماشین ظرف‌شویی , اجاق گاز , پیانو , میز تلویزیون , آبسردکن , دوچرخه , کولر گازی , فن سرمایش و گرمایش , ماشین بازی سواری , تلویزیون بزرگتر از ۵۰ اینچ .

لازم است هزینه حمل چنین سفارش‌هایی ، پیش از ارسال ، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند و یا اینکه در محل مورد نظر به حمل کننده کالا با دریافت رسید , هزینه ارسال پرداخت گردد .

اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر یک ملیون  تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال طبق تبصره شرکت های حمل و نقل کالا بوده و میبایستی توسط مشتری , به مامور پست یا به شرکت حمل کننده کالا پرداخت گردد .

پست , باربری یا ماموران ارسال (city top) تنها مسئول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون ، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود . برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد . در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت .

باربری برای لوازم خانگی سنگین یا بزرگ مانند یخچال معمولی و سایدبای ساید ، ایستکول ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز ، پیانو ، میز تلویزیون ، آبسردکن ، دوچرخه ، کولر گازی ، فن سرمایش و گرمایش و … میباشد و کالا به‌ صورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد .

لطفاً دقت داشته باشید که باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون ، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود . برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوطه یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد . در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت .

مرسولات برای شهرهای نزدیک  تا دو روز کاری ، شهرهای دور تا سه روز کاری و شهرهای خیلی دور تا پنج روز کاری توسط پست یا باربری ارسال خواهند شد .

 نکات مهم :

در هر سه روش ارسال کالا , قبل از ارسال توسط (city top) با مشتری هماهنگ میشود و قبل از تحویل کالا نیز , میبایستی کارت شناسایی حمل کننده توسط خریدار کالا حتما چک شود تا از هرگونه سوءاستفاده های احتمالی جلوگیری شود  .

هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس و سایر نقاط کشور براساس تعرفه اداره پست جمهوری اسلامی ایران میباشد  .

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد ، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام و آدرس و تلفن او را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است ، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد .

به خریداران کفش توصیه می‌شود برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند ، استفاده کنند .

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور ، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود .

برای  سرعت و  سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا ، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده ، در اولین فرصت از طریق تلفن ۳۲۶۴۷۵۱۳ – ۰۳۱ ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش (city top) اطلاع داده شود .

در صورت ارسال کالاهای گروه فرش توسط تحویل اکسپرس (city top) , لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش ، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند . بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود .

در مورد کالاهای گروه فرش ، در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است ، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن کالا اقدام نماید .

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال ، فریزر ، آبسردکن ، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود . برای این منظور با شرکت مربوطه یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید . در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت .

سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سه میلیون تومان است، لازم است پیش از ارسال ، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند .

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، رستوران ، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل ، دقیق و قابل استناد باشد .

پست پیشتاز , برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس (city top) در نظر گرفته شده است .

در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند .

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ،  زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین دو تا پنج روز کاری است .

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند ، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد .

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

http://itemtracking.post.ir

دسته بندی محصولات

#

سبد خرید شما

پر امتیازترین محصولات

آخرین نقد و بررسی ها

آمار بازدید از سایت

  • ۰
  • ۷
  • ۹
  • ۱۲,۲۲۸